Cemrecilerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cemrecilerin Buluşma Noktası

cemreci kızlar buraya

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hadi cemreye mektup yazalımm

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

hadi cemreye mektup yazalımm Empty
MesajKonu: hadi cemreye mektup yazalımm   hadi cemreye mektup yazalımm EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 12:58 pm

ben başlıomm

aşkım cemreeemm

seni gerçektenn çokk sewiomm sen benim herşeyimsinn seni çook sewiomm bebeğim,aşkitom,maviler prensesim,bitter çikolatam,bebişimm,aşkımmmmm benimm yha seni o kadar çok sewiomkii!!kimse tahminn edemezz burada seni sewenlerii bile dövüyorumm çünküü senii çoooooook sewiomm!!sennii çoooooook sewiomm aşkımm sen benimm biricik aşkitomsunn bitanesmsinn sitemdeki arkilerim hariçç başkaa cemrecilerii döverimm... sitemdeki arkilerim hariçç ;kimse seni sewemezzzbitanemm seni hiç unutmuyacamm sende benii unutmaa meleğim benimm seni gerçektenn yemin ederimm ölene kadar seweceğimmm ...meleğimmmmmmm benimmm seni gerçektenn aşırı sewiomm burada konseriniz olsa kimseye bırakmam senii kucağına atlar öperim senii kimse elimdenn alamazz bebeğimmmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmm.... kısacasıı ben sana aşıkk oldumm ne olur benii dinliosann seni ne kadar sewdiğimiii anla bebeğimm senin kartpostallarından aldımm her sabah kalkınca öpüyorumm seni çok sewiomm aşkitom benimmmmmmmmmmmmmmmmmm beni unutmaa ben senii hiç unutmayacağımmm ölünce bilee....
cemr(e)mre
Cemreci Admin
Cemreci Admin
cemr(e)mre

Kadın

MesajKonu: Geri: hadi cemreye mektup yazalımm   hadi cemreye mektup yazalımm EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 1:10 pm

bitanecik cemrem
sen dünyada gördüğüm en gzl ve en tatlı kızsın seni herşeyinle sefiorus sen herzaman en iilerine layıksın inş. en yakın zamanda burayada konsere gelirsiniiz seni herkesden çok sefiorum bilgisayarımdada birçok resimin vaar sen her zaman en güzelsinnn...!!
https://cemrecifanlar.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hadi cemreye mektup yazalımm   hadi cemreye mektup yazalımm EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 4:42 pm

şu anda aklıma gelmiyor ama glince yazarım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hadi cemreye mektup yazalımm   hadi cemreye mektup yazalımm EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 6:16 pm

benimde gelmiyo bende yazarım geince bu arda boş mejas olduysa özür dilerim
kedi_kız_cemrem
Yeni Cemreci
Yeni Cemreci
kedi_kız_cemrem

MesajKonu: Geri: hadi cemreye mektup yazalımm   hadi cemreye mektup yazalımm EmptyPaz Nis. 20, 2008 2:05 pm

sefgili cemrem
seni çok sefiorum sen çok gzlsin askımsın btnm sana benzemek için elimden geleni yapsamda bnm gibi kimsee senin gibi melekkkk olamassssss seni herkesden çok sfiorum ve seni doya doya öpmek istiyorum..!

hadi cemreye mektup yazalımm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yoshye mektup